9/25/2017 7:17:46 AM

 
HIZLI ERİŞİM

Üniversite öğrencileri fütürizme mühendislik penceresinden baktı   5/4/2017
BUSİAD ile Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle 2016 - 2017 döneminde organize edilen seminerlerin sonuncusu “Mühendislikte Fütüristik Yaklaşımlar” konu başlığı ile Prof. Dr. Mete Cengiz Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Oyak Renault Elektrik Sistemleri ve Elektroteknik Parçalar Tasarım ve Geliştirme Bölümü Sorumlusu Bertan Birtürk’ün konuşmacı olduğu programa; Makine, Tekstil, Elektrik - Elektronik, Otomotiv ve Çevre Mühendisliği Bölümü öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
Üniversite öğrencilerine mühendislik etiği eğitimi   4/24/2017
BUSİAD ile Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle organize edilen “Mühendislik Etiği” semineri, Uludağ Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Bölümünde gerçekleştirildi. Kurumsal Danışman ve Mendirek Endüstriyel - Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Emin Direkçi’nin konuşmacı olduğu programa; Otomotiv ve Çevre Mühendisliği Bölümü öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
Önder Tokçalar: “Türkiye Endüstri 4.0 ile rekabetçiliğini korumalı”   2/24/2017
BUSİAD’ın Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle organize ettiği “Endüstri 4.0” konulu seminer programı Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Devamı>>>
İletişimin altın kuralı: Karşımızdaki kim?   2/17/2017
BUSİAD, Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle organize ettiği ve öğrencilerin mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan seminer programının yeni dönemi başladı. Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve Eğitmen - Gelişim Danışmanı Müge Özdemir’in konuşmacı olduğu programa; makine, tekstil, elektronik, çevre ve otomotiv mühendisliği bölümü öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
Aykut Açkalmaz: “Metaforlar, isimleri akılda tutmayı kolaylaştırıyor”   2/15/2017
BUSİAD; AyThink Gelişim Eğitim Koçluk ve Danışmanlık firması kurucusu, eğitmen Aykut Açkalmaz’ı konuk etti. Açkalmaz, gerçekleştirdiği “Pardon İsminiz Neydi?” isimli interaktif sunumunda “İsimler neden önemlidir, ilk kez tanıştığınız bir kişinin ismini doğru olarak hafızamıza alabilmek için kullanılabilecek pratik yöntemler nelerdir?” gibi konu başlıkları üzerinde durdu.
Devamı>>>
123456789