11/24/2017 5:08:20 AM

 
HIZLI ERİŞİM

Mühendis adaylarıyla veri madenciliği ve bilişim sohbeti.   11/6/2017
BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle organize edilen “Veri Madenciliği” semineri, Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde gerçekleştirildi. Yalın Software Kurucu Ortağı Ertan Yılmaz’ın konuşmacı olduğu programa; Makine ve Tekstil Mühendisliği Bölümü öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
Mühendis adayları, proje yönetiminin detaylarını öğrendi.   10/30/2017
BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle organize edilen “Proje Yönetimi” konulu seminer, Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde gerçekleştirildi. TOFAŞ Ar-Ge ve Akademi Danışmanı Dr. İsmail Durgun’un konuşmacı olduğu programa; Makine ve Tekstil Mühendisliği Bölümü öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
Mühendis adayları yaratıcılık ve inovasyon hakkında bilgi aldı   10/19/2017
BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle organize edilen “Yaratıcılık ve İnovasyon” konulu seminer, Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde gerçekleştirildi. Otomotiv sektöründe yaratıcılık, inovasyon, fikri ve sınai mülkiyet hakları ile eğitim yönetim ve tasarımı konularında çalışmalar yapan Zeynep Biçer Özçelik’in konuşmacı olduğu programa; Makine ve Tekstil Mühendisliği Bölümü öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
Mühendis adaylarına kalite sistemleri eğitimi.   10/16/2017
BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle organize edilen “Kalite Sistemleri” konulu seminer, Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde gerçekleştirildi. Bursa Çimento Kalite Yönetim Sistemleri Temsilcisi ve İSG Müdürü Yeşim Akalın’ın konuşmacı olduğu programa; Makine ve Tekstil Mühendisliği Bölümü öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
Mühendis adayları patent hakkında bilgi aldı   10/9/2017
BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle organize edilen “Patent ve Faydalı Model” semineri, Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde gerçekleştirildi. Patent Vekili Sevcan Kalander’in konuşmacı olduğu programa; Makine ve Tekstil Mühendisliği Bölümü öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
12345678910