9/25/2017 7:16:54 AM

 
ETKİNLİKLER

Ar-Ge Mühendisi adayları sertifikalarını aldı.   9/11/2017
BUSİAD ve Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) iş birliği ile bu yıl ikincisi organize edilen ve 3 Temmuz 2017 tarihinde proje paydaşlarından TOFAŞ bünyesindeki TOFAŞ Akademi’de start alan Yaz Dönemi Ar-Ge Mühendisi Yetiştirme Programı, 25 Ağustos 2017 tarihinde tamamlandı.
Devamı>>>
Nasuh Mahruki, Perşembe Söyleşileri’nin ilk konuğu oldu.   10/21/2016
Kurulduğu günden bu yana birbirinden değerli organizasyona ve marka etkinliğe imza atan BUSİAD, geliştirdiği yeni proje çerçevesinde “Perşembe Söyleşileri” isimli etkinlikler dizisinin startını verdi. Bir sosyal sorumluluk projesi olarak da kurgulanan ve ülkemizin alanında önde gelen kişilerinin konuşmacı olarak davet edildiği organizasyonun ilk konuğu ünlü dağcı, yazar ve fotoğrafçı Nasuh Mahruki oldu.
Devamı>>>
BUSİAD’da yargı hizmetlerinde kalite tartışıldı.   6/7/2016
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ile Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), hukuk alanında başlattıkları ortak çalışmaların ikinci durağı olarak Bursa’daydı.
Devamı>>>
URTEB'den BUSİAD’a nezaket ziyareti.   5/31/2016
Geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleştirdiği genel kurul sonrası görevi devralan Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği (URTEB) yönetim kurulu üyeleri BUSİAD’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Devamı>>>
Konunun uzmanları, kaynağında önleme ve geri kazanımı konuştu.   4/13/2016
BUSİAD Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Uzmanlık Grubu tarafından organize edilen Sanayi Atıklarının Yönetimi Paneli BUSİAD Evi’nde gerçekleştirildi. İlki geçtiğimiz Şubat ayında “Beraber Yakma ve Çevreye Etkileri” konu başlığı ile düzenlenen panelin ikincisinde “Kaynağında Önleme ve Geri Kazanım” konusu ele alındı.
Devamı>>>
1234