11/24/2017 5:06:17 AM

 
ETKİNLİKLER

Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu yeni dönem çalışmalarına start verdi.   10/23/2017
BUSİAD, Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu’nun yeni dönemdeki ilk toplantısına ev sahipliği yaptı. Deneyim ve paylaşım toplantısına konuk konuşmacı olarak katılan Borusan Holding Kurumsal İletişim Direktörü Şule Yücebıyık, holding bünyesinde gerçekleştirilen toplumsal cinsiyet eşitliği çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Devamı>>>
Mühendis adaylarına etik kuralları eğitimi.   10/2/2017
BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle organize edilen seminerler dizisinin yeni dönemi, “Mühendislik Etiği” konusu ile start aldı.
Devamı>>>
Ar-Ge Mühendisi adayları sertifikalarını aldı.   9/11/2017
BUSİAD ve Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) iş birliği ile bu yıl ikincisi organize edilen ve 3 Temmuz 2017 tarihinde proje paydaşlarından TOFAŞ bünyesindeki TOFAŞ Akademi’de start alan Yaz Dönemi Ar-Ge Mühendisi Yetiştirme Programı, 25 Ağustos 2017 tarihinde tamamlandı.
Devamı>>>
Nasuh Mahruki, Perşembe Söyleşileri’nin ilk konuğu oldu.   10/21/2016
Kurulduğu günden bu yana birbirinden değerli organizasyona ve marka etkinliğe imza atan BUSİAD, geliştirdiği yeni proje çerçevesinde “Perşembe Söyleşileri” isimli etkinlikler dizisinin startını verdi. Bir sosyal sorumluluk projesi olarak da kurgulanan ve ülkemizin alanında önde gelen kişilerinin konuşmacı olarak davet edildiği organizasyonun ilk konuğu ünlü dağcı, yazar ve fotoğrafçı Nasuh Mahruki oldu.
Devamı>>>
BUSİAD’da yargı hizmetlerinde kalite tartışıldı.   6/7/2016
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ile Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), hukuk alanında başlattıkları ortak çalışmaların ikinci durağı olarak Bursa’daydı.
Devamı>>>
1234