2/24/2018 4:37:54 PM

 
HABERLER

BUSİAD, “Aile Şirketlerinde Yönetim Kurulu 4.0” paneline ev sahipliği yaptı.   2/20/2018
Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) ve BUSİAD iş birliği ile organize edilen “Aile Şirketlerinde Yönetim Kurulu 4.0” konulu panel, BUSİAD Evinde gerçekleştirildi. Panelde firma ile birlikte ailenin de kurumsallaşması gerektiği, aile şirketlerinin günümüz dijitalleşme sürecindeki değişimleri ve aile şirketlerindeki yönetim ve icra kurulu yapılanması ile bu kurulların görev ve sorumlulukları gibi konu başlıkları öne çıktı.
Devamı>>>
BUSİAD mühendis adaylarına Endüstri 4.0’ı anlattı   2/14/2018
BUSİAD ile Uludağ Üniversitesi iş birliği ile organize edilen “Endüstri 4.0” konulu seminer, Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. BUSİAD Üyesi ve İletişim Yazılım Genel Müdürü Tuncer Hatunoğlu’nun konuşmacı olduğu programa; makine, tekstil, elektronik, çevre ve otomotiv mühendisliği bölümü 3. ve 4. sınıf öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
BUSİAD Yönetimi, Bursa Vergi Dairesi Başkanını ziyaret etti   2/9/2018
BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Hadi Türkay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri Karakaş’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Devamı>>>
İletişimin altın kuralı, karşımızdakini iyi tanımak   2/7/2018
BUSİAD ile Uludağ Üniversitesi iş birliği ile organize edilen ve öğrencilerin mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan seminer programının yeni dönemi başladı. Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve Eğitmen - Gelişim Danışmanı Müge Özdemir’in konuşmacı olduğu programa; makine, tekstil, çevre ve otomotiv mühendisliği bölümü öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
Kadına yönelik örnek uygulamalar, BUSİAD Evinde paylaşıldı   2/6/2018
Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu’nun deneyim ve paylaşım toplantısı, BUSİAD’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Yirmi beş üye firmanın temsilcisinin yer aldığı platformun koordinatörlerinden olan Yeşim Tekstil’in Kurumsal İletişim Müdürü Dilek Cesur, deneyim paylaşımında bulundu. Cesur, firmalarında toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik hayata geçirdikleri projeler ve firma bünyesinde 30 yıldır sürdürdükleri kreş hizmeti hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
Devamı>>>
12345678910...