3/25/2019 8:25:44 AM

 
HABERLER

Bilenser: Çevre adayların vaatlerinde ilk sırada değil.   3/21/2019
Bursa'da Hava Kirliliği, Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD) Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Uzmanlık Grubu tarafından, Uludağ İhracatçı Birlikleri Konferans Salonu'nda düzenlenen bir panelle tartışıldı. BUSİAD'ın düzenlediği Hava Kirliliği Paneli'nde konuşan Bursa Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Erdoğan Bilenser, Bursa'nın en büyük sorunu olan çevrenin, hiç bir adayın vaatlerinde ilk sırada yer almadığını söyledi.
Devamı>>>
BUSİAD sınıfına BOSCH’tan destek.   3/21/2019
Hayri Terzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde geçen yıl başlatılan Bursa Sanayicileri ve İşinsanları (BUSİAD) sınıfında paydaş olan BOSCH, 10-A sınıfı öğrencilerine ölçme bilgisi eğitimi verdi.
Devamı>>>
Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu mart ayı toplantısını Chassis Brakes International firmasında gerçekleştirdi.   3/20/2019
Global Compact Türkiye Kadının Güçlenmesi Çalışma Grubu’na bağlı Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu mart ayı toplantısını Chassis Brakes International firmasında gerçekleştirdi. 2016 yılında Yeşim Tekstil, BUİKAD ve BUSİAD koordinatörlüğünde kurulan Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu, mart ayı toplantısını WEPs imzacısı ve platform üyesi Chassis Brakes firmasında yaptı. Platform üyeleri, İnsan Kaynakları ve İletişim Müdürü Çisil Güler tarafından yapılan sunumu dinledi.
Devamı>>>
Türkay: Bir yanda işsizlik diğer yanda iş gücü açığı var.   3/15/2019
Bursa sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Hadi Türkay, işsizlik rakamındaki yükselişin beklenen ancak bir o kadar da can sıkıcı bir gelişme olduğunu söyledi.
Devamı>>>
Enerji tasarrufunda tasarımı öne koyun.   3/15/2019
Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD) ile Uludağ Üniversitesi arasında 2010 yılından beri üniversite-sanayi işbirliği kapsamında devam eden seminerler dizisinin 2019 ayağı başladı. Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Seminerlerin ilkinin konuşmacısı BUSİAD Enerji Uzmanlık Grubu Başkanı İsmail Önol oldu.
Devamı>>>
12345678910...