5/21/2019 9:41:35 AM

 
HABERLER

“Küçük önlemler büyük kazançlar getirir”   5/20/2019
Bursa Sanayicileri ve İşinsanları (BUSİAD) Enerji Uzmanlık Grubu Üyesi Elektronik Mühendisi Selim Aybey, enerji tasarrufunda sanayinin sürekli kunuşulduğunu ancak tüketimin yüzde 28’inin gerçekleştirildiği konutlarda da yapılabilecek çok şey olduğunu ifade etti.
Devamı>>>
BUSİAD’ın Konuğu Prof. Dr. Gürsel: İlk kez böyle bir işsizlikle karşılaşıyoruz.   5/17/2019
Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği’nin (BUSİAD) Çekirge Toplantıları kapsamında gerçekleştirilen Geleneksel İftarının konuğu Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seyfettin Gürsel oldu.BUSİAD iftarında konuşan Prof. Dr. Seyfettin Gürsel, Cumhuriyet tarihinde ilk kez böyle bir işsizlikle karşılaşıldığını belirterek, bu durumdan çıkışın da hızlı olmayacağını söyledi.
Devamı>>>
BUSİAD-TÜGİAD işbirliği sürecek   5/14/2019
Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu, Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyarette, kendisi de BUSİAD Üyesi ve Bursalı bir iş insanı olan Genel Başkan Anıl Alirıza Şohoğlu, Bursa Şube Başkanı Ersoy Tabaklar ve Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyeleri de bulundular.
Devamı>>>
TOSYÖV’e nezaket ziyareti   5/14/2019
Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu, Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) Bursa Şubesine konuk oldu.
Devamı>>>
“Sürekli öğrenmek zorundayız”   5/13/2019
Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD) ve Uludağ Üniversitesi işbirliği ile organize edilen “Fütürizm” konulu seminer, Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Eğitim Danışmanı Dr. İsmail Durgun’un konuşmacı olduğu programa, mühendislik öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
12345678910...