11/24/2017 5:07:07 AM

 
HABERLER

BUSİAD, “Deloitte Sohbetleri” toplantısına ev sahipliği yaptı   11/22/2017
Deloitte Türkiye ve BUSİAD iş birliğiyle gerçekleştiren “Deloitte Sohbetleri” toplantısında iş dünyasının gündemindeki önemli konular ve güncel değişiklikler ele alındı. Deloitte Türkiye CEO’su Humphry Hatton’ın da katıldığı toplantıya, Bursa iş dünyası temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.
Devamı>>>
Atatürk’ü anma konserine yoğun ilgi   11/10/2017
Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (BUSİAD) katkılarıyla Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından düzenlenen Atatürk’ü Anma Konseri, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.
Devamı>>>
BUSİAD’ın 10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı   11/9/2017
Sadece Türk halkının değil, pek çok dünya halkının gönlünde taht kurmuş ve özgürlük mücadelesi veren ülkelere ilham kaynağı olmuş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 79. yılında saygıyla, minnetle ve özlemle anıyoruz.
Devamı>>>
Mühendis adaylarıyla veri madenciliği ve bilişim sohbeti.   11/6/2017
BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle organize edilen “Veri Madenciliği” semineri, Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde gerçekleştirildi. Yalın Software Kurucu Ortağı Ertan Yılmaz’ın konuşmacı olduğu programa; Makine ve Tekstil Mühendisliği Bölümü öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
Mühendis adayları, proje yönetiminin detaylarını öğrendi.   10/30/2017
BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle organize edilen “Proje Yönetimi” konulu seminer, Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde gerçekleştirildi. TOFAŞ Ar-Ge ve Akademi Danışmanı Dr. İsmail Durgun’un konuşmacı olduğu programa; Makine ve Tekstil Mühendisliği Bölümü öğrencileri katıldı.
Devamı>>>
12345678910...