5/24/2018 8:48:57 AM

 
HABERLER

Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, BUSİAD iftarına konuk oldu.   5/22/2018
BUSİAD’ın Mayıs Ayı Çekirge Toplantısı ve Geleneksel İftar Programının konuğu, Diyanet İşleri Eski Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu oldu. Gecede “İslam Dünyasında Bugün ve Yarın” başlıklı bir konuşma yapan Prof. Dr. Bardakoğlu, İslam Dünyasının insan hakları, kadın hakları ya da kişisel özgürlükler gibi kavramlarla barışmak ve cinsiyet ayrımcılığını geride bırakmak zorunda olduğuna değindi.
Devamı>>>
Endüstri 4.0 Dijital Dönüşüm Projesi hızla ilerliyor.   5/14/2018
BUSİAD’ın geliştirdiği Endüstri 4.0 Dijital Dönüşüm Projesi’nin ikinci toplantısı otomotiv sektörü özelinde BUSİAD Evinde gerçekleştirildi. Toplantıya katılan otomotiv ana ve yan sanayi firması temsilcileri, Endüstri 4.0 uygulamalarıyla ilgili firmalarının vizyonunu ve bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaştı.
Devamı>>>
Bursa ile Ulyanovsk Bölgesi arasında iş birliği köprüsü kuruldu.   5/11/2018
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bursa’da bulunan Rusya Federasyonu Ulyanovsk Bölgesi Vali Yardımcısı Dmitriy Bogdanov ve beraberindeki heyet BUSİAD’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Devamı>>>
Melek yatırımcılığın detayları BUSİAD’da ele alındı.   5/11/2018
İstanbul Startup Angels - BUSİAD iş birliği ve MARSİFED ile Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Bursa Şubesi’nin desteğiyle organize edilen Melek Yatırımcı Akademisi Buluşması, BUSİAD Evinde gerçekleştirildi.
Devamı>>>
İnsanlık sorunlarını aşmak adına “Dünya devleti modeli''   5/10/2018
BUSİAD’ın desteği ile organize edilen Felsefe Toplantılarının dördüncüsü, “İnsanlık Sorunları ve Dünya Devleti” konu başlığı ile BUSİAD Evinde gerçekleştirildi.
Devamı>>>
12345678910...