4/24/2019 11:50:28 AM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
“BUSİAD’da gençleşmeye olumlu bakarız”
8/1/2018

Bayramoğlu İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Çeliktaş, genç BUSİAD anlayışına olumlu baktıklarını söyledi.

BUSİAD Yönetim Kurulu’nun üye ziyaretleri kapsamında konuk olduğu Burak Çeliktaş, dedesi Ahmet Bayramoğlu’nun BUSİAD’ın Kurucusu olduğunu hatırlatarak, zaman zaman etkinliklere katılmaya çalıştığını da belirtti.

Çeliktaş, BUSİAD’da gençlerin artırılmasından memnuniyet duyacağını da belirterek, ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduğunu da söyledi.

Çeliktaş, işleri konusunda da bilgi verirken, çelik konstrüksiyon alanındaki uzmanlaşmalarını son dönemde rüzgar enerji santralleri inşaatında sürdürdüklerini kaydettii. Çeliktaş, yerli elektrik santrallerinde yüzde 51 yerli zorunluluğu getirilmesi, ardından da yenilenebilir enerji kaynakları ihalesinde de yüzde 61’e çıkarılmasından dolayı memnun olduğunu söyledi.

Ziyarete,  BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Hadi Türkay’ın yanı sıra, Yönetim Kurulu Üyesi Gonca Yerliyurt ile BUSİAD Genel Koordinatörü Basri Tüfekçioğlu ve BUSİAD Yönetici Asistanı Deniz Karaer de katıldı.