4/26/2019 9:59:45 AM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
BUSİAD’dan BUTTİM’e ziyaret.
7/17/2018

Bursa Sanayicileri ve  İşadamları (BUSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri,  Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret İş Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki’yi makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırsında BUTTİM hakkında bilgi veren Tiryaki, 265 bin metrekare kapalı alana sahip BUTTİM’de yüzde 90’a varan dolulukla çalıştıklarını söyledi. Tiryaki, 2 bine yakın dükkan ve ofisin aktif olarak çalıştığı BUTTİM’de döşemelik ve ev tekstilinde iddialı olmak istediklerini belirterek, şöyle devam etti:

“Vişne Caddesi’nde bebe ve çocuk giyimcilerin elde ettiği başarıyı buraya da uygulamak istiyoruz. Alım heyetleri getirmeye başladık. Pazarlamada eksiklerimiz var. BTSO’nun sloganınını kendimize uyarladık. BUTTİM büyürse Bursa büyür, Bursa büyürse Türkiye büyür. Adliye binasın açılacak olması, tramvayın bitmek üzere olması, Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin büyümesi ve fuar merkezinin Orman Bölge’yi de içine alacak şekilde gelişeceği beklentisi BUTTİM’i daha da cazip kılıyor.”

BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Hadi Türkay ise, Türkiye’de pazarlama ve pazarlama stratejisi konusunda eksiklerin olduğunu belirterek, “BUTTİM de profesyonel bir destek almalı” dedi.