3/26/2019 10:12:22 PM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
BUSİAD’dan Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanlığına ziyaret
1/25/2018

BUSİAD’dan Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanlığına ziyaret

BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Hadi Türkay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Ali Rıza Bir’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

BUSİAD’daki olağan seçimli genel kurul sonrası görevi devralmalarından dolayı Bursa protokolüne yönelik ziyaretler kapsamında gerçekleştirilen görüşme samimi bir ortamda geçti. Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı görüşme kapsamında BUSİAD Yönetim Kurulu üyeleri kendilerini tanıtarak faaliyet gösterdikleri alanlarla ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Türkiye’nin kalkınması için üretmek ve ihracatını arttırmak durumunda olduğunu ifade eden BUSİAD Başkanı Ergun Hadi Türkay, Bursa gibi illerde üretim kültürünün son derece gelişmiş olduğunu ve kentte sanayinin önemli bir yol kat ettiğini kaydetti. Türkay, günümüzün en zor konularından birinin sürdürülebilir rekabet ve markalaşma olduğunun altını çizerek, yaşanan sorunların aşılması noktasında eğitim konusunun da son derece önem taşıdığını sözlerine ekledi.

Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Ali Rıza Bir de ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni dönemde görevi devralan BUSİAD Yönetim Kuruluna başarılar diledi.