4/25/2019 9:12:22 AM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
BUSİAD Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı'nı Ziyaret Etti.
4/24/2014

BUSİAD Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Recep Altepe’ye nezaket ziyaretinde bulunarak, başarılar diledi. Başkan Altepe; BUSİAD’ın, kentin en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi olduğuna işaret ederek, “Bursa için birlikte yapacağımız pek çok proje var” dedi.

Recep Altepe’nin BURULAŞ’taki makamında gerçekleşen ziyarete, BUSİAD Başkanı Günal Baylan, Başkan Yardımcıları Tarık Tezel, Cem Çakır, Sayman Ali İhsan Türkmen, Yönetim Kurulu üyeleri Ali Türkün, Şükrü Erdem, Ergun Türkay ile Genel Koordinatör Basri Tüfekçioğlu katıldı.

Ziyarette yaptığı konuşmada, BUSİAD’ın; Bursa ekonomisinin daha da ileri gitmesi noktasında her dönem yeni projeler geliştirdiğini, bu dönemde de farklı projeleriyle üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getireceklerini anlatan Günal Baylan, Büyükşehir Belediyesi’nin projelerine de katkı koymaktan memnuniyet duyacaklarını vurguladı.

Baylan, “Bursa’nın daha yaşanabilir bir kent olması veya sanayideki rekabetçiliğinin üst noktaya taşınması için hayata geçirilebilecek bütün projelerde BUSİAD olarak yer almaktan mutluluk duyarız. Üzerinde ısrarla durduğumuz bir husus da şu: Biz istiyoruz ki vizyon projelerde bütün kurumlarımız koordineli çalışsın… Aynı konuda başka başka planlarla bir noktaya varılamaz. İşbirliği halinde olursak, daha kısa zamanda verimli sonuçlara ulaşabiliriz” dedi.

BUSİAD Yönetim Kurulu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise, Bursa’da hayata geçirilen bütün projelerin, ilgili tarafların görüşleri alınarak uzun vadeli planlandığını vurguladı. Altepe, “Yeter ki bunlar en iyi şekilde uygulansın” diye konuştu.

Bursa’nın sanayi, turizm ve ticaretteki gelişimi ile ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduklarını anlatan Altepe, kentin en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi olan BUSİAD ile yeni dönemde işbirliği halinde olmak istediklerinin de altını çizdi.