5/22/2019 1:06:18 PM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
GESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, BUSİAD Yönetim Kurulu'na Nezaket Ziyaretinde Bulundu.
4/1/2014

Emre Varlık başkanlığındaki Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD) Yönetim Kurulu, Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette; Bursa’nın en etkin sivil toplum örgütü olan BUSİAD ile genç girişimci ve yöneticileri bünyesinde barındıran GESİAD’ın yeni süreçte ortaklaşa hayata geçirebileceği projeler üzerinde fikir alışverişi yapıldı.

ORTAK PROJELER İÇİN KOMİSYON OLUŞTURULACAK

Kültürpark içindeki BUSİAD Evi’nde gerçekleştirilen ziyarette, ikinci dönem başkanlığa seçilen Emre Varlık ile Yönetim Kurulu üyelerini tebrik eden Günal Baylan’ın, işbirliği yapılması düşünülen projeler için ortak komisyon kurulması fikri büyük memnuniyetle karşılandı.

GESİAD ile işbirliğine her zaman hazır olduklarını söyleyen Baylan, “BUSİAD’ın kurumsal yapısıyla paralel yürüyecek projelerde, sektörel çalışmalarda ortaklık yapabiliriz. Bu işbirlikleri için de beklemeye hiç gerek yok. Sürekli dirsek teması halinde olmalıyız” dedi.

GENÇLER BUSİAD’A DAHA FAZLA İLGİ GÖSTERMELİ

Türkiye’nin ikinci, Anadolu’nun ise ilk SİAD’ı olan BUSİAD’ın etkinliklerine GESİAD’lı üyelerin daha fazla ilgi göstermesini isteyen Baylan, “BUSİAD’ın geleceği sizlersiniz… Çoğunuz zaten Derneğimizi biliyor, bizleri tanıyorsunuz. Yeni süreçte sizlerin daha çok ilginizi bekliyoruz” diye konuştu.

BUSİAD’IN TECRÜBESİNDEN FAYDALANMAK İSTİYORUZ

GESİAD’lı üyelerin oylarıyla ikinci dönem başkanlığa seçildiğini söyleyen Emre Varlık ise, BUSİAD’ın tecrübesinden ve kurumsallığından azami derecede faydalanmak istediklerinin altını çizdi. Varlık, “Bazı projelerimizde işbirliği yapmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla Sayın Başkan Günal Baylan’ın ortak komisyon kurma fikrine çok sıcak bakıyoruz” dedi.

Emre Varlık, GESİAD’ın yakın zamanda hayata geçirmeyi planladığı ve markalarıyla Bursa’yı, Türkiye çapında başarıyla temsil eden kişi-kurumların, kamuoyunda daha fazla tanınmasını amaçlayan kapsamlı projede BUSİAD ile çalışmak istediklerini de vurguladı.