5/22/2019 1:01:53 PM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
BUSİAD Yönetim Kurulu, Bursa Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ı ziyaret etti
2/20/2014

Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (BUSİAD) yeni Yönetim Kurulu, kente yeni atanan Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette; iş dünyasının güvenli bir ortamda faaliyetini sürdürmesinin öneminden ve karşılıklı olarak işbirliği yapılabilecek projelerden bahsedildi.

Fomara’daki Bursa Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyarete; BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Günal Baylan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuncer Hatunoğlu, Sayman Ali İhsan Türkmen, üyeler Neşe Yıldırım, Ali Türkmen, Erdal Elbay ve Genel Koordinatör Basri Tüfekçioğlu katıldı.

BAŞTA EĞİTİM OLMAK ÜZERE İŞBİRLİĞİ YAPABİLİRİZ

Bursa Emniyet Müdürlüğü ekiplerine, kentte tesis ettikleri huzur ve güven ortamı nedeniyle teşekkür eden BUSİAD Başkanı Günal Baylan, başta eğitim olmak üzere ortaklık yapılabilecek alanlarda Dernek olarak üzerlerine düşen sorumluluğu almaya hazır olduklarını söyledi.

Baylan, “Toplumumuzun bilinçlenmesi adına pek çok konuda işbirliği yapabiliriz. ‘Sosyal sorumluluk’ adı altında hayata geçirilecek projelerde gerek Yönetim Kurulumuz, gerekse üyelerimiz Emniyet Müdürlüğümüze gereken desteği verecektir” dedi.

ARTAN ÜRETİM, DAHA ÇOK HUZUR DEMEKTİR

Türkiye’nin en gelişmiş sanayiye sahip kentlerinin başında gelen Bursa’da, iş dünyasının huzurunu sağlamak adına gereken tüm tedbirleri aldıklarını belirten Bursa Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ise, “Sizlere daha iyi çalışma ortamı hazırlamak bizim görevimiz… Daha çok üretim; beraberinde daha çok istihdamı ve huzuru getirir. İş dünyası daha çok üretmeli ki insanlarımız huzurlu ve mutlu olsun” diye konuştu.