3/26/2019 10:12:43 PM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
BUSİAD’dan Öğrencilere Kurumsal İmaj Semineri
3/21/2013

BUSİAD’ın USİGEM işbirliğinde düzenlediği seminerler devam ediyor. Etkinliğin  yeni konuğu Yapı Kredi Bankası Eski Genel Müdür Yardımcısı Mümtaz Erdoğan, Uludağ Üniversitesi öğrencileri için ‘Kişisel ve Kurumsal İmaj Yönetimi‘ ile ilgili bir sunum yaptı.

BUSİAD’ın Uludağ Üniversitesi Üniversite-Sanayi İşbirliği Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÜSİGEM) işbirliğinde gerçekleştirdiği seminerler profesyonelleri öğrencilerle buluşturuyor. Mühendis adaylarının iş hayatında beklenen yetkinliğe sahip olmalarının sağlanması amacıyla yapılan etkinliğin yeni konuğu Yapı Kredi Bankası Eski Genel Müdür Yardımcısı Mümtaz Erdoğan oldu.
Uludağ Üniversitesi Faik Çelik Otomotiv Mühendisliği Konferans Salonu’nda gerçekleşen seminerde Erdoğan, ‘İş Planı Hazırlama‘ konusunda bir sunum yaptı.
Etkinlikle ilgili bilgi veren BUSİAD Başkanı Oya Yöney, ‘ Günümüzde imaj yönetimi firmalar için olduğu kadar kişiler için de çok önemli olmaya başladı. Rekabet bu kadar yoğun yaşanırken, imaj ve itibar konusu önem sırasında ilk sıralara yerleşti. Geleceğin profesyonelleri olacak olan öğrencilerin de iş hayatına atılmadan önce kişisel gelişimlerin için eğitim almaları çok önemli. BUSİAD ve ÜSİGEM arasında yapılan protokolle üç yıldır devam eden etkinlikte bu güne kadar kırktan fazla profesyonel, öğrencilerle buluştu. BUSİAD olarak biz de üyelerimiz ve üyelerimizin firmalarında hizmet veren profesyonellerle öğrencileri bir araya getiriyoruz. Eğitim öğretim yılı boyunca her hafta bir konukla süren etkinlik güzel sonuçlar veriyor’ dedi.