3/23/2019 12:21:26 AM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
BUSİAD, TÜRKONFED ve TÜSİAD ile görüş alışverişinde bulundu.
2/21/2013

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED kurucu üyelerinden olan BUSİAD,  Başkan Oya Coşkunöz Yöney ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, TÜRKONFED Başkanı Süleyman Onatça’ya ve daha sonra da, aynı zamanda BUSİAD üyesi de olan, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz’a ziyarette bulundu.
Görüşmelerde, Başkan Yöney, ülkenin önemli konuları hakkında BUSİAD’ın görüşlerini aktardı. Bursa’da yapılması için fizibilite çalışması tamamlanan LOJİSTİK KÖY ve yatırımı planlanan OTOMOTİV TEST PİSTİ konularında teknik açıklamalarda bulundu.
TÜRKONFED Başkanı Süleyman Onatça, Mart ayı sonunda yapılacak Genel Kurul çalışmaları hakkında BUSİAD Yönetimine bilgi verdi.
Başkan Yardımcı Memduh Boydak ile birlikte BUSİAD Yönetimini misafir eden TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz, yeni görevinde  planladığı çalışmalar hakkındaki, ülke ve iş dünyasının güncel konuları üzerindeki  görüş ve düşüncelerini paylaştı.
BUSİAD Yönetimi tarafından, Nisan ayında yapılacak, KalDer-BUSİAD organizasyonu olan KALİTE SEMPOZYUMU’na ve bir ÇEKİRGE TOPLANTISI’na konuşmacı olarak davet edilen Yılmaz, davetlere katılmaktan mutluluk duyacağını belirtti.
Bursadaki SİAD'lar ile BUSİAD organizasyonunda ortak etkinliklerin  TÜSİAD’ın programında yer aldığını belirten Yılmaz, başkanı olduğu  TKYD-Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği ile BUSİAD’ın “GENÇ KUŞAK” projesindeki birlikteliğinden memnuniyet duyduğunu vurguladı.