5/22/2019 11:38:03 AM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
Emniyet Müdürü Kahya'dan, BUSİAD'a Ziyaret
1/16/2012Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, BUSİAD’ı ziyaret etti. Pazartesi akşamı gerçekleşen ziyarette Kahya’yı, BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Oya Coşkunöz Yöney karşıladı.

BUSİAD  Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, ziyaret sebebinin hem daha önceden BUSİAD yönetiminin kendisine yapmış olduğu ziyaretin iadesi,  hem de cumartesi günü seçilen BUSİAD’ın yeni yönetimine “hayırlı olsun” dileklerini iletmek için olduğunu belirtti. 

Yönetim kurulu üyeleri ile uzun uzun Bursa üzerine konuşan Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, Bursa’nın huzurlu bir kent olduğunu belirterek, “Bu huzurun sürdürülebilirliği için gerekli tüm çalışmaları mesai arkadaşlarımızla birlikte yapmaktayız. Bursalılar’ın gönlü rahat olsun” dedi.

BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Oya Coşkunöz Yöney ise Bursa sanayicisi ve işadamının Bursa’ya yönelik her türlü projeye, katkı koymaya hazır olduğunu belirterek, özellikle sokak çocukları ve bağımlılıkları olan çocukların rehabilitasyonu sürecinde araç olarak mesleki eğitimin önemine dikkat çekerek “Bu konu geleceğimiz için büyük önem taşımaktadır. İyi bir organizasyon ile bu çocuklarımızın kazanılması ve meslek sahibi haline getirilmesi toplumumuzun büyük bir yarasını ortadan kaldıracaktır” şeklinde konuştu.

Daha sonra BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Oya Coşkunöz Yöney, Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya’ya günün anısına bir plaket takdim etti.