5/22/2019 12:37:31 PM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
BUSİAD Geleneksel İftar ve Çekirge Toplantısının Onuncusu Yapıldı.
8/5/2011

Bursamız için planlanan önemli proje ve yatırımlar , Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Recep Altepe tarafından görsel destekli  olarak anlatıldı.

BUSİAD’ın etkinlikleri içerisinde önemli bir yer oluşturan, her yıl Büyükşehir Belediye Başkanlarının katılarak; gerçekleştirdikleri  ve gerçekleştirecekleri icraatlarını sanayici ve işinsanlarına  anlattıkları “Geleneksel İftar ve Çekirge  Toplantıları”nın bu yıl onuncusu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın  Recep ALTEPE’nin sunumu ile 03 Ağustos  2011  Çarşamba  akşamı,  Almira Otel Büyük Salonu’nda  yapıldı.

BUSİAD Ailesinin, Sayın Valimiz ve değerli milletvekillerimiz ile Bursa protokolü ve basınının da yer aldığı toplantıda Başkan Altepe tarafından yapılan açıklamalar basınımız aracılığıyla kamuoyu ile paylaşıldı.

Çekirge Toplantısında, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, sanayicilere, yaptıkları yatırımları ve bundan sonraki projeleri hakkında bilgi verdi. Bursa’yı arzu etttikleri noktaya getirmek için atacak çok adımlarının olduğunu ifade eden Altepe, kentin kabuğunu kırması için ulaşımdan, kentsel dönüşüme, çevreden altyapıya kadar her alanda eksiklerini gidermek için gayret gösterdiklerini vurguladı.
 
Toplantının sonunda, BUSİAD Başkanı Arif Özer de, Başkan Altepe’nin çalışmalarını taktirle izlediklerini söyledi. Özer, işadamlarına Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Afrika için başlattığı yardım kampanyasına katılmaya çağırdı. BUSİAD Başkanı Özer, yaptığı hizmetlerden ötürü Başkan Altepe’ye teşekkür plaketi sundu.