4/25/2019 8:52:36 AM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
AK Parti Bursa İl Başkanlığından BUSİAD Yönetim Kuruluna “Referandum” Ziyareti.
8/19/2010AK Parti Bursa İl Başkanı Sayın Sedat Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 19 Ağustos 2010 Perşembe günü saat 13:00‘de, Kültürpark içindeki, BUSİAD Evinde, BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arif Özer ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

12 Eylül'de yapılacak “Anayasa Referandumu” konusunda AK Parti’nin görüş ve düşünceleri ile değişecek maddeler hakkındaki detaylı bilgiler İl Başkanı Sedat Yalçın tarafından BUSİAD Yönetimine anlatıldı.

Ziyaret ile ilgili memnuniyetini belirten BUSİAD Başkanı Mehmet Arif Özer, mevcut anayasanın çok daha geniş kapsamlı  değişikliklerle tam bir sivil anayasa halini almasının gerekliliğinden bahsetti  ve referandum sürecinin, sanki genel seçim yapılacakmış gibi bir atmosferde seyretmekte olmasından duyulan kaygıyı dile getirdi. Bu konuda liderlerin daha itidal içerisinde olmaları gereğini vurgulayan Özer, demokrasi kültürünün bunu gerektirdiğini sözlerine ekledi.

Samimi bir atmosferde geçen ziyaret sonunda AK Parti ve BUSİAD Yönetimi, BUSİAD Evi önünde topluca bir anı fotoğrafı çektirdiler.