3/26/2019 10:13:45 PM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
TEB’den, BUSİAD’ın “Ebeveynler ve Çocukları” toplantısına sponsorluk desteği.
12/8/2009

Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (BUSİAD) geleneksel hale getirdiği "Ebeveynler ve Çocukları Toplantıları'nın dördüncüsü, 7 Aralık 2009 tarihinde, Türk Ekonomi Bankası'nın (TEB) sponsorluğunda düzenlendi.

BUSİAD üyesi işadamlarının ebeveynleri ile çocuklarının izlediği toplantı, Bursa ve Türkiye ekonomisine büyük katma değer sağlayan üyeleri ile sivil ekonomik toplumun güç birliğinin ifadesi olan Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arif ÖZER'in “hoş geldiniz” konuşması ile başladı.

TEB Genel Müdürü Varol CİVİL ‘in katılımcılara, kurumu hakkında bilgiler verdiği konuşması ile devam eden toplantının konuk konuşmacısı Doğan CÜCELOĞLU (Özgeçmişi ektedir) idi. Bursa’nın iş hayatındaki önemli kurumlarının sahiplerinin, yöneticilerinin ve onların ebeveynleri ile çocuklarının bir araya gelmesini, onların sahibi olduğu kuruluşlarının kurumsal yapılarının güçlenmesini ve BUSİAD üyeleri arasındaki diyaloğu güçlendirmeyi amaçlayan toplantıya ilgi büyük oldu.

TEB Genel Müdürü Varol CİVİL yaptığı konuşmada; işletmelerin kurumsallaşması ve yönetimin gelecek kuşaklara başarı ile aktarılması konusunda bilgi verdi. Varol CİVİL, konuşmasında Türkiye’den başarılı örneklere de yer vererek, kurumların varlığını kuşaklar boyunca sürdürebilmesi için gerekli koşullara değindi.

Yetmişbeş dakikalık etkileyici bir sunum yapan Doğan Cüceloğlu ise BUSİAD üye işadamları ve eşleri ile iş hayatına atılmış ve atılacak olan çocuklarına seslenerek, ebeveynlerin beklentileri, çocukların görüşleri ve aralarındaki iletişim hususnu renkli bir şekilde işledi. Toplantının sonunda BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif ÖZER tarafından TEB Genel Müdürü Varol CİVİL ’e ve konuk konuşmacı Doğan CÜCELOĞLU ’na birer plaket sunuldu.