3/23/2019 12:24:44 AM

 
HABERLER
ANA SAYFA  >  HABERLER  >
BUSİAD’dan Ak Parti'ye Ziyaret
7/21/2009

AK Parti Bursa İl Başkanı Nagip Vardar’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği (BUSİAD) Başkanı Arif Özer, yeni yönetimle birlikte Bursa’yı dünden daha güzel günlerin beklediğine inandıklarını söyledi.

BUSİAD Başkanı Özer, yönetim kurulu üyeleri Oya Yöney, İlker Oral, Prof.Dr. Ali Ceylan ve Basri Tüfekçioğlu’yla birlikte AK Parti İl Başkanı Vardar’ı ziyaret etti. Özer, iş dünyasının içinden gelen Vardar’ın başkanlığa getirilmesinin kendilerini sevindirdiğini belirterek, “Kamuoyunun da bildiği üzere kendisi bir işadamı. Potansiyelimizi ve sıkıntılarımızı çok iyi biliyor.  

Bursa’nın geleceği ve var olan problemlerin halledilmesi yönünde kendisiyle uzun bir değerlendirmede bulunduk. Bursa’nın özellikle ekonomik anlamda etkinliğinin artırılması yönünde Başkanın düşüncelerini öğrendik. Açıkçası bu sohbet sonucunda içimize bir umut doğdu. Öyle anlıyorum ki yeni yönetimle birlikte Bursa’da Türkiye’ye örnek bir yeni konsept doğacak. Bursa’nın yarını bugününden güzel olacak. Şimdiden hayırlı olsun.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Vardar ise yaptığı açıklamada, BUSİAD yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vardar, Bursa ve Bursalı için, şehrin her anlamda etkinliğinin artırılması yönünde, üzerlerine düşen görevi layıkıyla yerine getireceklerini söyledi.