5/21/2019 9:54:56 AM

 
HIZLI ERİŞİM

“Ebeveynler ve Çocukları” bir araya geldi   12/14/2017
Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (BUSİAD) marka etkinliklerinden olan Ebeveynler ve Çocukları Toplantıları’nın on birincisi, Türk Ekonomi Bankası (TEB) sponsorluğunda Crowne Plaza Oteli Balo Salonu’nda yapıldı.
Devamı>>>
Serdar Kuzuloğlu, keyifli sunumuyla Ebeveynler ve Çocukları Toplantısı’na renk kattı.   11/7/2016
Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (BUSİAD) marka etkinliklerinden olan Ebeveynler ve Çocukları Toplantısı’nın onuncusu, Türk Ekonomi Bankası (TEB) sponsorluğunda Hilton Otel Büyük Salonu’nda yapıldı.
Devamı>>>
Çetin Yılmaz, Keyifli Sunumuyla Ebeveynler ve Çocukları Toplantısı’na Renk Kattı.   11/26/2015
BUSİAD marka etkinliklerinden olan Ebeveynler ve Çocukları Toplantısı’nın dokuzuncusu, Türk Ekonomi Bankası (TEB) sponsorluğunda Crowne Plaza Oteli Nilüfer Salonu’nda yapıldı.
Devamı>>>
BUSİAD'ın marka etkinliklerinden ‘Ebeveynler ve Çocukları Buluşması’nın sekizincisi yapıldı.   10/23/2014
BUSİAD üyesi işadamları ile birlikte çalıştıkları çocuklarını bir araya getirerek iletişim ve kurumsal yapıya katkıda bulunmak ve BUSİAD Ailesi içindeki diyalogu güçlendirerek ileriye taşımak amacıyla düzenlenen, Derneğin marka etkinliği ‘Ebeveynler ve Çocukları Toplantıları’nın sekizincisi yoğun bir katılımla yapıldı. Almira Otel’de gerçekleşen buluşmada; aile şirketlerinin geleceği, kurumsallaşma ve kuşak çatışmasının sebepleri- sonuçları masaya yatırıldı.
Devamı>>>
BUSİAD 7. Ebeveynler ve Çocukları Toplantısı   10/24/2013

BUSİAD Ailesi içindeki iletişim ve dayanışmayı her yıl daha üst noktalara taşıyan “Ebeveynler ve Çocukları” buluşmasının 7.’si yoğun katılımla yapıldı. BUSİAD Başkanı Oya Yöney, gecede yaptığı konuşmada, “Şirketlerimizin nesilden nesle büyüyerek varlığını sürdürmesi en büyük arzumuz... Biz de devraldığımız bu bayrağı gün gelecek bir sonraki nesle bırakacağız” dedi.

Devamı>>>
12