6/25/2018 3:00:45 AM

 
HABERLER

 
Aile Şirketlerinde Yönetim Kurulu 4.0 - Tuesday, February 20, 2018  
   

BUSİAD işbirliği ile 20 Şubat 2018, Salı günü Bursa’da düzenlenecek “Aile Şirketlerinde Yönetim Kurulu 4.0” konulu toplantımızda sizleri aileleriniz ile birlikte aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinliğe katılmak isterseniz aşağıdaki linkten kayıt olmanızı rica ederiz.

Kayıt:    https://taider.org.tr/etkinlikler/1157/aile_sirketlerinde_yonetim_kurulu_40.aspx

Tarih: 20 Şubat 2018, Salı 
Yer: BUSiAD Evi, Bursa  
Saat: 15:30-18:15

Konuşmacılar

Ayşe Öztuna Bozoklar-Odgers Berndtson Türkiye , Yönetici Ortak

Sami Erol-Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı

Tarık Tezel-SÜTAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Program:
15:30 Hoş Geldiniz ve Kayıt
16:00 Açılış Konuşmaları 
16:30 Panel
17:45 Soru-Yanıt
18:15 Kapanış   

*Etkinliğimiz ücretsiz ve herkese açıktır.
Lütfen 16 Şubat'a kadar cevap veriniz – info@taider.org.tr

 

 

 
 

Melek Yatırımcılar BURSA'da buluşuyor. - Friday, May 11, 2018  
 
KalDer 16. Kalite ve Başarı Sempozyumu - Friday, April 13, 2018  
 
Açık Kapı Toplantıları- Felsefe Söyleşileri: Kant: Ödev Ahlakı (Doç. Dr. Aliye Kovanlıkaya) - Thursday, February 22, 2018  
 
Aile Şirketlerinde Yönetim Kurulu 4.0 - Tuesday, February 20, 2018  
 
KOBİ'lerde Enerji Tasarrufu - Wednesday, April 6, 2016  
 
Çekirge Toplantısı - Tuesday, February 23, 2016  
 
Konferans "Arabuluculuğun İş Dünyasına Faydaları, Arabuluculuk Uygulamaları ve Zorunlu Arabuluculuk" - Tuesday, February 16, 2016  
 
Ebeveynler ve Çocukları Toplantısı - Wednesday, November 25, 2015  
 
BUSİAD Cumhuriyet Konseri - Wednesday, November 11, 2015  
 
Panel, Yeşil Enerji I - Tuesday, October 13, 2015  
 
BUSİAD Ödül Töreni - Friday, October 2, 2015  
 
Çekirge Toplantısı ve İftar Yemeği - Tuesday, June 23, 2015  
 
Panel, Isı Pompaları - Tuesday, June 16, 2015  
 
3. Tecrübe Paylaşım Toplantısı - Wednesday, June 10, 2015  
 
Panel, Endüstride Sürdürülebilir Temiz Üretim Uygulamaları - Thursday, June 4, 2015  
 
PANEL "Gıda Güvenliği" - Tuesday, May 12, 2015  
 
ÇEKİRGE TOPLANTISI - Thursday, April 30, 2015  
 
BUSİAD Ödül Töreni - Wednesday, April 29, 2015  
 
Panel, Patent ve Desteklerle Büyüyün - Tuesday, April 28, 2015  
 
Londra Brunel Üniversitesi Gezesi - Wednesday, April 22, 2015  
 
Sonraki >Son Sayfa >>