10/21/2018 3:05:38 PM

 
HABERLER

 
Konferans "Arabuluculuğun İş Dünyasına Faydaları, Arabuluculuk Uygulamaları ve Zorunlu Arabuluculuk" - Tuesday, February 16, 2016  
   

Tarih    : 16 Şubat 2016 Salı

Yer      : BUSİAD Evi, Kültürpark içi, Bursa

Konu   : Arabuluculuğun İş Dünyasına Faydaları, Arabuluculuk Uygulamaları ve Zorunlu Arabuluculuk

 

Program:

17:00-17:30    Kayıt ve ikram

17:30-17:45    Açış konuşmaları: Günal BAYLAN, BUSİAD Başkanı &Gonca Gülçin ÖNER, Bursa Arabulucular Derneği Başkanı,

17:45-18:30    Hakan ÖZTATAR, Arabuluculuk Daire Başkanı (Ticari Hayatta Arabuluculuk ve İş Dünyasına  Faydaları )

18:30-19:15    Alper BULUR, Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesiİcra İflas Hukuku Anabilim Dalı Uzmanı (Arabuluculuk Uygulamaları ve Zorunlu                             Arabuluculuk)

19:15-19:30    Soru-cevap, plaket takdimi ve kapanış.

 
 

Melek Yatırımcılar BURSA'da buluşuyor. - Friday, May 11, 2018  
 
KalDer 16. Kalite ve Başarı Sempozyumu - Friday, April 13, 2018  
 
Açık Kapı Toplantıları- Felsefe Söyleşileri: Kant: Ödev Ahlakı (Doç. Dr. Aliye Kovanlıkaya) - Thursday, February 22, 2018  
 
Aile Şirketlerinde Yönetim Kurulu 4.0 - Tuesday, February 20, 2018  
 
KOBİ'lerde Enerji Tasarrufu - Wednesday, April 6, 2016  
 
Çekirge Toplantısı - Tuesday, February 23, 2016  
 
Konferans "Arabuluculuğun İş Dünyasına Faydaları, Arabuluculuk Uygulamaları ve Zorunlu Arabuluculuk" - Tuesday, February 16, 2016  
 
Ebeveynler ve Çocukları Toplantısı - Wednesday, November 25, 2015  
 
BUSİAD Cumhuriyet Konseri - Wednesday, November 11, 2015  
 
Panel, Yeşil Enerji I - Tuesday, October 13, 2015  
 
BUSİAD Ödül Töreni - Friday, October 2, 2015  
 
Çekirge Toplantısı ve İftar Yemeği - Tuesday, June 23, 2015  
 
Panel, Isı Pompaları - Tuesday, June 16, 2015  
 
3. Tecrübe Paylaşım Toplantısı - Wednesday, June 10, 2015  
 
Panel, Endüstride Sürdürülebilir Temiz Üretim Uygulamaları - Thursday, June 4, 2015  
 
PANEL "Gıda Güvenliği" - Tuesday, May 12, 2015  
 
ÇEKİRGE TOPLANTISI - Thursday, April 30, 2015  
 
BUSİAD Ödül Töreni - Wednesday, April 29, 2015  
 
Panel, Patent ve Desteklerle Büyüyün - Tuesday, April 28, 2015  
 
Londra Brunel Üniversitesi Gezesi - Wednesday, April 22, 2015  
 
Sonraki >Son Sayfa >>